Tupan Dhe Surl Shqiponjat E Gollakut Gjilan


Duration : 5 Min 7 Sec. | Hits : 54625
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedin
Video Details per info na kontaktoni ne tupan sarbriu 044-413-873 dani surle 044-376-439 ramizi surle 044-470-061

tupan dhe surl shqiponjat e gollakut gjilan

rapsodia folklorike - naim krasniqi Picture
rapsodia folklorike - naim krasniqi

91 Min 26 Sec. | Hits : 18068
valltaret saraj--vallja e gajdes Picture
valltaret saraj--vallja e gajdes

4 Min 5 Sec. | Hits : 99426
valltaret nga bujanoci 25.07.2012 Picture
valltaret nga bujanoci 25.07.2012

4 Min 6 Sec. | Hits : 49272
rrënjët tona -18 - valle me tupana Picture
rrënjët tona -18 - valle me tupana

4 Min 21 Sec. | Hits : 64582
valle me surl e tupana 003 Picture
valle me surl e tupana 003

9 Min 55 Sec. | Hits : 4395
skender dhe bekim vishaj - 01 2013 Picture
skender dhe bekim vishaj - 01 2013

4 Min 33 Sec. | Hits : 2549
valle burimore  1 Picture
valle burimore 1

4 Min 14 Sec. | Hits : 1886
bimi & zeqa kendojn per ju 2014 Picture
bimi & zeqa kendojn per ju 2014

4 Min 10 Sec. | Hits : 1680
valltaret saraj-valle burimore Picture
valltaret saraj-valle burimore

3 Min 4 Sec. | Hits : 9500
sh.k.a
sh.k.a "dardania" vallja e shqiponjave

1 Min 41 Sec. | Hits : 5679
dasmorët e karadakut nga gjeneva Picture
dasmorët e karadakut nga gjeneva

3 Min 30 Sec. | Hits : 11281