Dasma Manaj


Duration : 4 Min 41 Sec. | Hits : 61171
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedin
Video Details ceremonia me rastin e marteses se shkodran-trime dhe shkemb-goneta gezuar familja e shaban manaj istog

dasma manaj

dasma ne kavaje, andi & xhuli  Picture
dasma ne kavaje, andi & xhuli

4 Min 35 Sec. | Hits : 20256
dasma renatos_shoqeria_.  Picture
dasma renatos_shoqeria_.

21 Min 59 Sec. | Hits : 16636
dasma blerines
dasma blerines "te djelen ne mengjes"

10 Min 14 Sec. | Hits : 189654