whatiexpect.in
21 April 2014
Home arrow Videos
safet rizaj - malli për nënën * * * * * * * * new 2010 * * * * * * * *
Duration : 7 Min 58 Sec. | Hits : 379168
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedin
Video Details tekst dhe muzik: safet rizaj kËngË shqip 2010 malli për nënën 2010

kthehu bir se ke nen nuk je jetim  Picture
kthehu bir se ke nen nuk je jetim

4 Min 26 Sec. | Hits : 827283
adem bllaca - dy jetima  Picture
adem bllaca - dy jetima

5 Min 5 Sec. | Hits : 403410
mahmut ferati - malli per nenen  Picture
mahmut ferati - malli per nenen

3 Min 14 Sec. | Hits : 244122
keng gurbeti vajtuse   q b  Picture
keng gurbeti vajtuse q b

4 Min 3 Sec. | Hits : 186999
viola - gurbeti (eurolindi & etc)  Picture
viola - gurbeti (eurolindi & etc)

5 Min 9 Sec. | Hits : 440888
keng gurbeti  Picture
keng gurbeti

4 Min 51 Sec. | Hits : 330725
malli per nenen.  Picture
malli per nenen.

4 Min 22 Sec. | Hits : 94809
shko moter dasmen e saj  Picture
shko moter dasmen e saj

4 Min 24 Sec. | Hits : 1201892

Recently Viewed Pics