whatiexpect.in
01 October 2014
Home arrow Videos
xhavit zhuniqi xhaja - mosh e pjekurise
Duration : 5 Min 18 Sec. | Hits : 27859
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedin
Video Details moshe e pjekurise: komp. & orkestrues. edi balili, texti: hivzi krasniqi - klarinet : spatrak kurteshi ( taku ) maj

hysni alushi  nuse te percjell babai  Picture
hysni alushi nuse te percjell babai

5 Min 30 Sec. | Hits : 1783264
artiola toska -  lulja preferume  Picture
artiola toska - lulja preferume

4 Min 58 Sec. | Hits : 65520
zyber & naser zhuniqi pjesa 2  Picture
zyber & naser zhuniqi pjesa 2

25 Min 25 Sec. | Hits : 2898
bik & ben - djall dhe dreq  Picture
bik & ben - djall dhe dreq

4 Min 3 Sec. | Hits : 25554
andi shkoza - sikur te ndodhte dhe njehere  Picture
andi shkoza - sikur te ndodhte dhe njehere

4 Min 11 Sec. | Hits : 17790
potpuri - mimoza gjikola (mimi)  Picture
potpuri - mimoza gjikola (mimi)

4 Min 8 Sec. | Hits : 27446
parashqevi simaku - në moshën e rinisë  Picture
parashqevi simaku - në moshën e rinisë

3 Min 15 Sec. | Hits : 258600

Recently Viewed Pics