whatiexpect.in
31 October 2014
Home arrow Videos
dyer dhe dritare nga pvc & al (kputja e hekurit)
Duration : 1 Min 16 Sec. | Hits : 3101
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedin
Video Details planeti engineering sh.p.k adresa: fsh. dragobil, rruga që shpije për rahovec km i 2-të prodhimi i dyerve dhe dritareve nga pvc & al profili: trocal [70 mm; 70/80 mm; 90 mm (tri gumina)] mekanizmi: roto dorëza: hoppe (sekuistike) xhami: termopan

Recently Viewed Pics